„Mūsų asmenukė“: susitikimas su menininku Nico Vascellari

2019 11 08
18:30 - 22:00
Pirkti bilietą

Instaliaciją „Dream Merda“ galima pavadinti instagramiškiausiu meno kūriniu, šiuo metu eksponuojamu MO muziejaus ir „Lewben Art Foundation“ mažojoje parodoje „Mūsų asmenukė“ (angl. „Our Selfie”). O jos autorius, buvęs Marinos Abramovič mokinys  – Nico Vascellari – atvyksta į Lietuvą!

Menininkas pristatys savo naujausią video darbą „Arklio galia“  (angl. „Horse Power“), kuris į MO muziejų atvyksta tiesiai iš Liono šiuolaikinio meno bienalės. Po filmo peržiūros jūsų lauks pokalbis su pačiu menininku šalia labiausiai fotografuoto parodos kūrinio – „Dream Merda“ iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos.
Susitikimą su autoriumi moderuos rašytoja ir kuratorė Monika Kalinauskaitė.

Nepraleiskite progos susipažinti su šiuo velniškai ypatingu menininku neoninėje „Dream Merda“ šviesoje.

Po susitikimo su menininku pratęskite vakarą MO bistro. Jūsų laukia Matto muzikinis pasirodymas ir galimybė išbandyti naują MO bistro meniu pirmiesiems!

Vakaro programa:
18:30 – 19:30 video darbo „Arklio galia“ (angl. „Horse Power“) peržiūra. Vieta: Renginių salė
19:30 – 20:30 susitikimas ir pokalbis su Nico Vascellari. Vieta: Mažoji salė
20:30 – 22:00 Pratęsimas MO bistro

Nico Vascellari labai įvairiapusis menininkas. Metęs studijas jis subūrė punk grupę, su kuria gastroliavo po visą pasaulį, leido albumus ir net dabar, būdamas sėkmingas menininkas, yra grupės „Ninos Du Brasil“ narys, atliekantis dainas išgalvota kalba bei užburiantis publiką spektakliais ant scenos. Jis taip pat yra instaliacijų, performansų, video, fotografijų, skulptūrų, piešinių, koliažų, eksponuojamų daugybėje prestižinių pasaulio muziejų ir galerijų, kūrėjas. N. Vascellari save realizuoja net ir tokiose vietose kaip legendiniai „Fendi“ mados namai, kuriuose ne tik bendradarbiavo su Karl Lagerfeld kuriant pačią kolekciją, bet ir prisidėjo prie šou scenografijos.

Įėjimas: su MO muziejaus bilietu.
Renginio kalba: anglų su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.
Renginio partneris – Hotel Pacai.