Paskaita apie moteris Ukrainos mene su Valentina Ryvlina (ukrainiečių k.)

2022 05 14
14:00 - 15:00

Kviečiame į paskaitą apie moteris Ukrainos mene su ukrainiete Valentina Ryvlina.

Valentina Ryvlina | Paskaita apie Ukrainos menininkes | MO muziejus

#MOstandswithUkraine

Daugiau kaip du mėnesius tęsiantis Rusijos karui prieš Ukrainą, mes karo nepamirštame ir toliau kaip galime palaikome Ukrainą. Norime suteikti Ukrainos žmonėms jaukią aplinką kalbėti(s) MO muziejuje.

Todėl įsitraukdami į GO Vilnius rengiamą Ukrainos dienų programą, gegužės 14 d. 14:00 val. kviečiame į paskaitą apie Ukrainos menininkes su ukrainiete Valentina Ryvlina. Valentinai pavyko pabėgti iš Ukrainos, ji į Vilnių atvyko iš Dnipro. 

Valentina Ryvlina – socialinės komunikacijos daktarė, keletą metų Dniepropetrovsko nacionaliniame universitete vedusi paskaitas apie meną įvairiai auditorijai. Tad kviečiame vieną tokių išgirsti MO muziejuje.

__

Багато українок та українців знайшли прихисток у дружній Литві.

МO Museuм у Вільнюсі пропонує на один вечір зануритися у світ багатої української культури, та відвідати лекцію про українських мисткинь „Жіночі обличчя українського мистецтва“.

Лекторка Валентина Ривліна,  к.н. з соціальних комунікацій, м. Дніпро. Лекція проводитиметься українською мовою.

Чекаємо на вас!

Moterys Ukrainos mene

Paskaitos tema: moterys Ukrainos mene. Paskaitos metu Valentina pristatys 5 ukrainietes menininkes, kurių dėka Ukrainos menas įrašytas į pasaulio kultūros istoriją. 

SVARBU! Paskaita vyks ukrainiečių kalba. Renginys skirtas ir nemokamas karo pabėgėliams iš Ukrainos, kad galėtų nukreipti mintis į meną, turėtų galimybę nurimti ir pabendrauti. 

Slava Ukraini!

Parama Ukrainai

Primename, kad palaikyti Ukrainą, remdami fondą „Blue/Yellow“, galite ir tiesiogiai:

Taip pat drauge su „Stiprūs kartu“ galite prisidėti prie pagalbos Ukrainos pabėgėliams, suteikdami jiems prieglobstį. Tai padaryti galite užpildydami formą:

Daugiau savanorystės, palaikymo bei paramos Ukrainai būdų rasite čia.

Paieška