Šeimų sekmadienis

2020 02 02
11:00 - 14:00
Pirkti bilietą

Kaina – MO muziejaus bilietas.

 

MO muziejus | šeimai | šeimų sekmadienis

Šeimų sekmadienis

Išankstinės registracijos į užsiėmimus nėra vykdomos.

Sekmadieniai MO skirti šeimoms. Taigi be šeimų sekmadienio užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai.

Praleiskite sekmadienius su mažaisiais draugais MO muziejuje. Kviečiame jus į teatro užsiėmimus bei istorijų pasakojimo dirbtuves. O po smagaus laiko – specialus kino teatro „Pasaka“ filmas visai šeimai ar vaikiškas ir gardus meniu MO bistro!

PROGRAMA:

11:00–14:00
Užsiėmimai su  teatru vaikams „Pradžia“ (Renginių salė)
Teatro „Pradžia“ aktoriai kvies įsitraukti į 90-ųjų vaikystės žaidimus. Siūlome prisiminti ir kartu su vaikais išbandyti tiek aktyvius fizinius, komandinius žaidimus, tiek savarankiškas veiklas – šokinėjimą gumyte, „Klases”, „Šansą”, laivų mūšį, kryžiukus-nuliukus arba galimybę pasigaminti „sekretą”. Žaidimai vyks nuo 11 val. iki 14 val., o prisijungti galite bet kuriuo metu. Visai kaip kieme.
Rekomenduojame šeimoms su vaikais nuo 3 metų.
Su muziejaus bilietu.

11:00–11:40 ir 12:00-12:40
Ekskursija šeimoms (Didžioji salė)
Ekskursijos metu keliausime į praeitį! Persikelti į 90-uosius padės parodos eksponatai. Mokysimės kurti istorijas iš parodos kūrinių, jas papasakoti ar suvaidinti.
Rekomenduojame šeimoms su vaikais nuo 5 metų.
Su muziejaus bilietu.

15:00
Kino seansas šeimoms. Daugiau informacijos ieškokite kino teatro „Pasaka“ repertuare: kinopasaka.lt
Su kino bilietu.