Šeimų sekmadienis

2023 01 29
11:00 - 13:00
PIRKTI BILIETĄ

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Kviečiame mažuosius drauge su tėveliais į specialius Šeimų sekmadienio užsiėmimus!

Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Didžiąją MO parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ pažinkite smagiai! Kviečiame žaidimo forma sužinoti, kas yra popartas. Ką reiškia POP? Iš kur tiek daug spalvų ir kuo čia susijęs Andy Warholas?

Visa tai išsiaiškinsime žaisdami tiek aktyvius fizinius žaidimus, tiek kūrybinius, patyrinėti kviečiančius. O taip pat pamėginsime sukurti ir savo skulptūrą!

Prisijungti galima bet kuriuo metu nuo 11:00 val. iki 13:00 val. Tad susitikime!

Kūrybinius užsiėmimus 3–8 m. vaikams MO muziejuje veda teatras vaikams „Pradžia“.

Šeimų sekmadienis | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Bilietai

Vaikams iki 7 metų Šeimų sekmadienių lankymas nemokamas (MO bilietus turi įsigyti tik tėveliai), o atvykus su vyresniais pravers šeimos bilietas:

Šeimų sekmadienis | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Kiti užsiėmimai ir pramogos mažiesiems

Be kūrybinių užsiėmimų laukia ir daugiau smagių užsiėmimų vaikams. Skaičiuojam!

VIENAS. Paruošėme specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

DU. MOmukus galima sutikti ir parodoje! Ieškokite jų šalia meno kūrinių – skenuokite QR kodą ir atraskite įtraukiančius žaidimus, praplečiančius parodos patyrimą. Su MOmukais susitiksite ir MO hole – ieškokite jų ekrane!

TRYS. MO hole taip pat laukia aktyvus žaidimas vaikams pagal Arvydo Každailio kūrinį „Skrydis“. Smagaus pakilimo!

KETURI. Kaip visada MO bistro laukia specialus meniu vaikams – „LinksMOji“ pietų dėžutė išsinešti. Tad po Šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame ir papietauti!

Daugiau apie parodą

Daugelį Šaltojo karo dešimtmečių JAV, Vakarų Europos ir Lietuvos kūrėjus skyrė geležinė uždanga. Ar esate pagalvoję, kas nutiktų, jei daugelį dešimtmečių vienas nuo kito per prievartą atskirti pasauliai vieną dieną susitiktų?

Paroda „Susitikimas, kurio nebuvo“ – tai unikali galimybė pamatyti tiek skirtingų ir intriguojančių menininkų – Andy Warholo, Guerrilla Girls, Yves Klein’o, Marlene Dumas, Marijos Teresės Rožanskaitės, Deimanto Narkevičiaus ir kitų – darbus Lietuvoje bei kalbėti apie itin reikšmingą laikotarpį, tebedarantį įtaką šiandienos pasauliui.

Paroda, kurios negalima praleisti!

Paieška