Šeimų sekmadienis

2022 02 27
11:00 - 13:00
PIRKTI BILIETĄ

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Kviečiame mažuosius drauge su tėveliais į specialius užsiėmimus – kursime sau šventę ir joje fotografuosimės!

Šeimų sekmadienis | Permainų šventė | MO muziejus

Susipažindami su didžiąją fotografijos paroda „Permainų šventė“, žaidimo forma sužinosime, kas yra šventė, kodėl mes švenčiame bei kaip šventės vyksta.

Taip pat vienoje iš jų sudalyvausime patys. O svarbiausia – sukūrę ir nupiešę savo šventės piešinį, galėsime būtent jame ir įsiamžinti. Juk kokia šventė be nuotraukos!

Kūrybinius užsiėmimus 3–8 m. vaikams MO muziejuje veda teatras vaikams „Pradžia“.

Užsiėmimų dalyviams (vyresniems nei 6 metų amžiaus) privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Šeimų sekmadienis | Permainų šventė | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | Permainų šventė | MO muziejus

Šeimos bilietas

Norintiems prisijungti prie užsiėmimų su šeima, rekomenduojame iš anksto įsigyti šeimos bilietą:

Kiti smagūs užsiėmimai ir pramogos mažiesiems

Be smagių užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Permainų šventė“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

Be to, MO bistro laukia ir specialų meniu vaikams – „Linksmąją“ pietų dėžutę išsinešti. Tad po Šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame ir papietauti!