Patyrimų erdvė „Surask vilką“

2023 03 11 - 2023 11 05
PIRKTI BILIETĄ

Mažuosius muziejaus lankytojus kviečiame į patyrimų erdvę „Surask vilką“ MO hole!

Patyrimų erdvė | Surask vilką | MO muziejus

Vilnius – miestas, apraizgytas istorijomis, legendomis, autobusų ir ūsuotų troleibusų maršrutais bei kupinas įdomiausių atradimų. Argi nebūtų puiku, jei visas ypatingas jo vietas galėtum apeiti vos keliais žingsniais, o panorėjus – įsitaisyti ant ateivių erdvėlaivį primenančio televizijos bokšto?

Būtent tai kiekvienas mažasis muziejaus lankytojas (ir ne tik) galės padaryti patyrimų erdvėje vaikams „Surask vilką“. Vilniaus greitųjų autobusų maršrutai, besidriekiantys MO muziejaus hole, kvies stotelė po stotelės susipažinti su visame mieste išsidėsčiusiais pastatais, skulptūromis, tiltais ir kitais objektais, kuriančiais Vilniaus kasdienybę bei istoriją.

Pamatyti Vilnių kitu, žaismingu ir interaktyviu, kampu leis menininko Antano Dubros iliustracijos bei į tyrinėjimui atvirus objektus transformavęsi Vilniaus pastatai, sukurti menininko Vlado Suncovo. MO hole, virtusiame ryškiu, netikėtumų kupinu miesto žemėlapiu, slapstysis ir sostinės simbolis – vilkas, pasiūlysiantis išnarplioti jo slėpynių žaidimą.

O ekrane MO hole lauks dar vienas smalsumą žadinantis edukacinis žaidimas, kviečiantis pažinti Vilniaus istoriją per miesto objektus.

Šeimų sekmadienis | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Komanda

Instaliacijos autoriai: Antanas Dubra ir Vladas Suncovas
Kūrybiniai partneriai:Vaikų žemės“ komanda Justinas Vancevičius ir Kotryna Zylė
MO muziejaus komanda: Viola Klimčiauskaitė, Agnė Kuprytė, Karilė Mozerytė, Ugnė Paberžytė, Dominykas Šavelis

Paieška