Virtuali ekskursija po parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“

2021 05 10
18:00 - 19:10
PIRKTI BILIETĄ

Kviečiame į virtualią ekskursiją po ambicingiausią MO muziejaus projektą – parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. 

Standartinis bilietas 4
MOdernistams – nemokamai.

Sunkus amžius | MO muziejus | Virtualios ekskursijos

Kviečiame į virtualią ekskursiją po ambicingiausią MO muziejaus projektą – parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. 

Virtualioje ekskursijoje MO gidas išsamiai ir nuosekliai papasakos ir apie parodą, ir joje eksponuojamus menininkų darbus. Ekskursijos metu pasivaikščiosite po visas parodos erdves ir susipažinsite su eksponuojamais kūriniais.

Parodoje „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“ eksponuojami trijų garsių menininkų ir žymių Lenkijos pokario kūrėjų kūryba. Tai – kino režisierius Andrzejus Wajda (1926–2016), skulptorė Alina Szapocznikow (1926–1973) ir tapytojas Andrzejus Wróblewskis (1927–1957). Visų jų kūrinius gauti ir pamatyti vienoje vietoje – tikrai neeilinė galimybė.

Parodoje pristatomi menininkai gimė panašiu metu, anksti neteko tėvų ir savo paauglystės metu tapo karo nusikaltimų liudininkais. Šie įvykiai ir trauminės patirtys paliko ypatingą žymę jų gyvenime ir kūryboje. Parodos kuratorė, legenda tapusi lenkų menotyrininkė A. Rottenberg parodoje atskleidžia, kaip tie patys simboliai ir metaforos atsikartoja šių trijų menininkų kūryboje – tapyboje, kine, skulptūroje. Parodoje atskleidžiama „karo užkrėsta“ menininkų kūryba. Sužinokite apie tai daugiau drauge su MO gidu.

Linkime ramaus ir įkvepiančio laiko virtualioje MO ekskursijoje!

Informacija dėl virtualios ekskursijos bilietų

Pirkdami bilietą į virtualią ekskursiją, nurodykite savo el. paštą. Šiuo adresu gausite muziejaus bilietą, o atskiru laišku mes jums atsiųsime ir nuorodą į virtualią ekskursiją. Virtuali ekskursija vyks ZOOM platformoje.

MOdernistams virtuali ekskursija – nemokama! Kviečiame MOdernistus, turinčius galiojančią MOdernisto narystę, registruotis ir pasirinkti jums tinkamą laiką, o mes atskiru laišku jums atsiųsime virtualios ekskursijos nuorodą.