MO lauke. Vasaros programa

Koncertai

Renginio vizualas | MO lauke | Koncertai | MO muziejus

Birželio 15 d. / Liepos 20 d. / Rugpjūčio 24 d.
19.00 val.

MO muziejus ir Modernus Muzikos Formatas kviečia į dar vieną MO lauke koncertų sezoną, kuriame paserviruosime ryškių, garsių ir preciziškai atrinktų naujienų.

MO muziejaus terasoje tris vasaros šeštadienius skambės šviežiausi ir aktualiausi garsai, kuriuos papildys menininko Justo Bø apšvietimas ir šviesų skulptūros. MO lauke koncertų programoje – vieni originaliausių Lietuvos alternatyvios muzikos scenos grupių ir atlikėjų: kai kurie jų žengia pirmus žingsnius, o kiti jau keliauja po Europos festivalius ir svarbiausius muzikinius renginius.

Muzikos spektre jau tradiciškai karaliaus įvairovė, varijuojanti nuo pankroko iki alternatyvaus hiphopo, džiazo, elektronikos ar indie muzikos. Kiekvienas koncertas pasiūlys savo tempą: kartais – šokamą, svajingą ar net meditatyvų, kartais – gyvybingą ir įelektrinantį. Įsisuksime į galingą muzikinį sūkurį, iš kurio nebesinorės ištrūkti!

MO lauke koncertų sezoną atidarome su „Frizz“, „Kanalizacija“ ir Monikaze.

Poezijos skaitymai

Renginio vizualas | MO lauke | Poezijos skaitymai | MO muziejus

Birželio 13 d. / Liepos 11 d. / TBC
19.00 val.

Šių metų MO poezijos skaitymai – savotiška lietuvių poezijos kardiograma ar pulso matavimas.

Netikėti autorių susitikimai leis atversti tiek pamėgtus, tiek rečiau vartomus puslapius, nustebti, kokia temų, raiškos, ritmikos ir sąskambių įvairovė slypi tekstuose. Kiekvienas renginys formuojamas kaip džiazo akordas (kartais – ir septakordas), keletą skirtingų balsų jungiant į gyvą sąskambį.

Pirmuosiuose MO lauke poezijos skaitymuose dalyvaus Austėja Jakas, Aistis Žekevičius ir Simonas Bernotas.

Poezijos skaitymų temas ir dalyvius renka bei pokalbius su autoriais moderuoja Zigmas Pakštaitis.

 

MO lauke renginiai yra nemokami ir atviri visiems.

Paieška