MO skaitykla

Apie MO muziejus skaityklą

MO muziejus | patalpų nuoma

MO muziejaus skaitykloje rasite daugiau nei 3 000 knygų apie meną, muziejus, jų architektūrą, edukaciją, vadybą. Knygos, skirtos Lietuvos kultūros istorijai nuo pokario iki šių dienų. Netgi atskiras skyrius apie Vilnių ir jo architektūrą! O besidomintiems geografiškai plačiau – knygų lentynos, skirtos kaimyninių šalių (Latvijos, Estijos, Lenkijos), taip pat Centrinės ir Rytų Europos menui.

Besidomintys meno istorija taip pat ras, kaip praturtinti savo žinias. Skirtingi laikotarpiai, dailės rūšys – nuo tapybos ir grafikos iki tekstilės ir keramikos. Taip pat ir knygos apie teatrą, muziką, šokį. Čia rasi net komiksų! Kviečiame jaukiai įsitaisyti MO skaitykloje kartu su mėgstama knyga.

Taip pat MO skaitykloje rasi tiek knygas, pratęsiančias MO muziejuje eksponuojamų parodų temas, tiek didžiųjų MO parodų knygas. Naujienų čia irgi netrūksta – skaitykla nuolat pildoma naujais leidiniais ir knygomis.

Be to, MO skaitykloje gali susipažinti su MO muziejaus kolekcijos autorės, tarpdisciplininio meno kūrėjos, režisierės Akvilės Anglickaitės darbais iš fotografijų serijos „Ji arba yra“.

MO skaityklos lankytojai kviečiami naudotis ir čia esančiais kompiuteriais. Juose rasite visą MO muziejaus kolekciją internete, skaitmenizuotą Kultūros istoriją, MO e-gidus bei MO knygų katalogą.

Kaip rasti norimą knygą?

MO muziejus | skaitykla

Visas knygas greitai ir patogiai gali rasti MO skaityklos kataloge. MO knygų pasirinkimas itin platus, todėl katalogą išskaidėme į skyrius, poskyrius bei temas, kad norimą knygą – leidinio kodą – surastum kuo paprasčiau.

Raudonas kodas knygos galiniame viršelyje žymi jos vietą skaityklos lentynoje. Tarp lentynų ir knygų gausos MO skaitykloje padės nepasiklysti specialūs skirtukai – pasirinkęs mėgstamos spalvos žymeklį visada žinosi, kur grąžinti knygą.

Skaityklos darbo laikas

Į MO skaityklą patenkama su muziejaus bilietu.

MOdernistai, turintys galiojančią MOdernisto kortelę, skaitykloje lankosi nemokamai.

Skaityklos darbo laikas
Kasdien 10.00–20.00
Nedirbame antradieniais