MOkytojo pasas

MOkytojo pasas | Edukacija | MO muziejus

MOkytojo pasas – tai muziejaus sakomas „labas“ mokykloms ir kvietimas bendradarbiauti.

MO muziejus kviečia mokytojus registruotis, o užsiregistravusiems skirsime vardinį MOkytojo pasą. Ši narystė yra individuali ir nemokama. MOkytojo pasas taip pat suteikiamas darželių bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojams ir pedagogams.

MOkytojo paso bendruomenės nariai ne tik asmeniškai gauna aktualią informaciją apie MO edukacijas, bet ir gali lankytis muziejuje nemokamai, pateikus MOkytojo pasą ir mokyklos darbuotojo pažymėjimą.

Norinčius prisijungti prie MOkytojo paso bendruomenės kviečiame pildyti registracijos formą:

Pagamintus ir paruoštus MOkytojo pasus jums atsiųsime į mokyklą adresu, kurį nurodėte anketoje.

Ko galima tikėtis tapus MOkytojo paso bendruomenės nariu?

MOkytojų projektas | MO muziejus | Britų taryba

MOkytojo paso bendruomenės nariai visada gali MO muziejaus parodas patirti patys – jie muziejaus parodose lankosi nemokamai (ruošiantis pamokoms, lankant naujas parodas ar atvykstant kartu su moksleivių klase). Kiekvieną rudenį jie yra kviečiami į konferenciją MO muziejuje. Be to, pristatome plačią virtualių edukacijų programą, kurią išbandyti drauge su savo moksleiviais kviečiame visus mokytojus.

MOkytojo paso bendruomenės nariai taip pat gauna MO muziejaus naujienlaiškius su aktualia informacija mokytojams, pirmieji sužino apie atnaujintas edukacines programas muziejuje, o taip pat gauna ir aktualią informaciją apie MO mokymus, konferencijas mokytojams ar kitas kultūrinės edukacijos veiklas.

Bendruomenės nariais gali tapti visi mokytojai, taip pat darželių bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojai ir pedagogai.

Speciali konferencija mokytojams

Konferencija | MO muziejus

2023 M. KONFERENCIJA JAU ĮVYKO

MOkytojo paso konferencija – kasmetinis MO renginys, skirtas MOkytojo paso bendruomenei. Renginio metu aktualizuojame švietimui ir kultūrai svarbias temas, yra skaitomi pranešimai, rengiamos diskusijos.

2023 m. konferencijos metu kalbėjome tema „Kultūrinio ugdymo svarba ir ypatumai ankstyvajame amžiuje“.

MOkytojo paso konferencijos 2023 įrašas

Paieška