„Gyvūnas – žmogus – robotas“ uždarymo savaitgalis | MO
„Gyvūnas – žmogus – robotas“ uždarymo savaitgalis
2019 08 30 – 2019 09 01

Pratęsiame didžiąją parodą „Gyvūnas – žmogus – robotas“ iki rugsėjo 1 dienos ir parodos uždarymo savaitgalį kviečiame į ekskursijas, susitikimą su menininku Donatu Jankausku-Duoniu, filmo peržiūrą, pikniką ir kitas veiklas MO muziejuje. Savaitgalį MO terasa ir sodas taps ir puikia susitikimo vieta su augintiniais. Pasiimkite juos drauge, vaišinsime skanėstais!

Visuose renginiuose galima dalyvauti su muziejaus bilietu: PIRKTI MO MUZIEJAUS BILIETĄ.
Atskirus bilietus įsigyti reikia, jei norite dalyvauti piknike arba kine:
PIRKTI PIKNIKO BILIETĄ ir PIRKTI KINO BILIETĄ.

PROGRAMA:

RUGPJŪČIO 30 d.
18:30
Piknikas su Urte Mikelevičiūte (Dervynas) ir Vynvytis (MO terasa)

Kursime rudens buketus ir nešimės su savimi puošti namus. Ir, žinoma, kalbėsimės apie maistą.
Taigi, kas tas postmodernizmas lėkštėje ir socialinėje erdvėje? Kokie pokyčiai vyksta maisto kultūroje? Pasirodo, kad valgyti rankomis yra net labai gerai. Ir girdėjom, kad kur kas skaniau.
Pakalbėsime apie tai su Urte. Ir degustuosime, žinoma.

Susitikime neskubėti ir kelioms akimirkoms kartu pagauti laiką! Kartu su pusryčių klubu First Blush mėgaukimės pašnekesiais ir skaniu maistu. Speciali pikniko tema – jau netrukus.
Pikniko bilietai: ČIA.

RUGPJŪČIO 31 d.
14:00 ir 16:00
Gido savanorio ekskursija (Didžioji salė)
Tai ekskursija, kuri yra unikali savo pasakojimu. Ji kaskart gali būti vis kitokia ir nauja, nes kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui.

15:00
Guided tour in English (Main Hall)
Every guided tour is unique as every volunteer guide has his own storyline about the museum and main exhibition. Get to know the main exhibition, the museum and its history as well!

17:00
Susitikimas su Donatu Jankausku-Duoniu (Holas)
Susitikime su skulptoriumi, instaliacijų, video kūrinių autoriumi, gerai pažįstamu šiuolaikinio meno gerbėjams. Menininko darbai pabuvojo įvairiuose meno centruose, baruose, mados kolekcijų pristatymuose, netgi kelte Helsinkis-Stokholmas. O MO muziejuje parodoje „Gyvūnas – žmogus – robotas“ eksponuojamas D. Jankausko-Duonio kūrinys „Karalių pasaka“ yra populiariausias parodos kūrinys socialiniame tinkle Facebook. Dar vienas menininko kūrinys „Viktoras ar Viktorija“, esantis lauke priešais įėjimą į MO muziejų, taip pat traukia akį. Susitikime su menininku ir sužinokime daugiau apie jo kūrybą.

MO skulptūrų sode mėgaukitės Ice Dunes ledais ir Backstage Cafe kava. 

RUGSĖJO 1 d. 
11:00 ir 12:00
Užsiėmimai šeimoms (Didžioji salė)
Kursime istorijas iš parodos kūrinių, šliaužiosim ir skraidysim. Ekskursijos metu aktoriai mokys kaip papasakoti ir suvaidinti išgalvotą istoriją. Kad būtų įdomiau – kaip užuominas naudosime parodos eksponatus. Beje, pamiršk ramų vaikštinėjimą – mes net skraidysime!  
Vaikų amžius: 5+

14:00 ir 16:00
Gido savanorio ekskursija  (Didžioji salė)
Tai ekskursija, kuri yra unikali savo pasakojimu. Ji kaskart gali būti vis kitokia ir nauja, nes kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui.

16:00 
Specialusis filmo „Medaus šalis“ seansas ir filmo aptarimas su režisieriumi Audriumi Stoniu (filmo peržiūra vyks Renginių salėje, o filmo aptarimas – MO bistro)
Atokioje kalnų gyvenvietėje įsikūrusi Hatidzė Muratova gyvena ją supančios gamtos ritmu. Ji – viena iš nedaugelio Makedonijos laukinės bitininkystės tradicijos puoselėtojų, lyg lobių medžiotoja ieškanti medaus natūraliuose olų aviliuose. Iškopinėtą medų ji nedideliais kiekiais parduoda artimiausiame miestelyje, kurį pasiekia keturias valandas keliaudama pėsčiomis. Taikiam ir harmoningam Hatidzės gyvenimui kyla pavojus, kaimynystėje įsikūrus klajoklių šeimynai. Ilgai netrukus naujieji kaimynai taip pat nusprendžia prekiauti medumi. Priešingai nei Hatidzė, septynetą vaikų išmaitinti turinti šeima į bitininkystę žvelgia godžiai ir nekantriai. Greito pelno siekis pažeidžia delikačią ekologinę pusiausvyrą ir grasina sunaikinti Hatidzės ir jos laukinių bičių pasaulį.
Kino bilietai: ČIA.

MO skulptūrų sode mėgaukitės Ice Dunes ledais ir Backstage Cafe kava. 

 

 

Kiti MO įvykiai

MO kinas. Mažosios moterys

2020 02 21 18:00 – 20:00

MO kinas. Nuostabi epocha

2020 02 21 20:45 – 22:00

MO kinas. Mano dukrai Samai

2020 02 22 15:00 – 17:00

Šeimų sekmadienis

2020 02 23 11:00 – 14:00
Sutinku