Ekskursija senjorams po parodą „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“

2022 07 04
11:00 - 12:00
MUZIEJAUS BILIETAS

Kviečiame senjorus į nemokamą ekskursiją po didžiąją MO parodą!

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

Kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį 11:00 val. kviečiame senjorus į nemokamą ekskursiją su MO gidu savanoriu po parodą Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus.  

Kaunas ir Vilnius, Vilnius ir Kaunas. Didžiausi Lietuvos miestai. Gal konkuruojantys, o gal būtini vienas kitam? Kaip ir kodėl jie (ne)sugyvena? Atsakymus drauge su MO gidu savanoriu gvildensime keliaudami po parodą. O po ekskursijos MO bistro pasivaišinsime kava.

SVARBU! MO gido savanorio ekskursija yra nemokama, tačiau reikia įsigyti tos dienos muziejaus bilietą. Tai padaryti galite atvykus, MO muziejaus kasoje, arba internetu:

Ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių, todėl kviečiame atvykti iš anksto ir muziejaus kasoje atsiimti specialų ekskursijos lipduką.

Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus
Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | Didžioji paroda | MO muziejus

Apie parodą

MO muziejaus ir Kauno miesto muziejaus paroda atveria pamatinę dviejų miestų priklausomybę. Įvairiais pjūviais nagrinėjama Kauno ir Vilniaus kultūra, socialinis gyvenimas, panašumai ir skirtumai. Aiškinamasi, ką reiškia būti kauniečiu ar vilniečiu, koks jų požiūris į save ir kitą, identifikuojami ir dekonstruojami mitai, stereotipai bei kompleksai.

Tai išskirtinė paroda, eksponuojama net dviejuose miestuose! Viena jos dalis – MO muziejuje Vilniuje, kita – Kaune, Laikinojoje M. K. Čiurlionio dailės galerijoje (A. Mackevičiaus g. 27).

Paroda yra „Kaunas  Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Linkime įkvepiančio laiko ekskursijoje!