Ekskursija po parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“ su MO gidu

2021 06 16
18:30 - 19:45
PIRKTI BILIETĄ

Kviečiame į ekskursiją su MO gidu po ambicingiausią MO muziejaus projektą – parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. 

Standartinis bilietas – 1
MOdernistams – 5 €

MO muziejus | paroda | Sunkus amžius

Džiaugiamės vėl galėdami pakviesti MO lankytojus į gyvas ekskursijas muziejuje! Todėl nieko nelaukdami kviečiame į ekskursiją su MO gidu po ambicingiausią MO muziejaus projektą – parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. 

Ekskursijos metu MO gidas išsamiai ir nuosekliai papasakos ir apie parodą, ir apie joje eksponuojamus menininkų darbus. Pasivaikščiosite po visas parodos erdves ir susipažinsite su eksponuojamais kūriniais.

Ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių.

Parodoje „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“ eksponuojami trijų garsių menininkų ir žymių Lenkijos pokario kūrėjų kūryba. Tai – kino režisierius Andrzejus Wajda (1926–2016), skulptorė Alina Szapocznikow (1926–1973) ir tapytojas Andrzejus Wróblewskis (1927–1957). Visų jų kūrinius gauti ir pamatyti vienoje vietoje – tikrai neeilinė galimybė.

Parodoje pristatomi menininkai gimė panašiu metu, anksti neteko tėvų ir savo paauglystės metu tapo karo nusikaltimų liudininkais. Šie įvykiai ir trauminės patirtys paliko ypatingą žymę jų gyvenime ir kūryboje. Parodos kuratorė, legenda tapusi lenkų menotyrininkė A. Rottenberg parodoje atskleidžia, kaip tie patys simboliai ir metaforos atsikartoja šių trijų menininkų kūryboje – tapyboje, kine, skulptūroje. Parodoje atskleidžiama „karo užkrėsta“ menininkų kūryba. Sužinokite apie tai daugiau drauge su MO gidu.

Linkime ramaus ir įkvepiančio laiko ekskursijoje!

Sunkus amžius | MO muziejus | Virtualios ekskursijos
MO muziejus | paroda | Sunkus amžius

Informacija apie bilietus

Primename, kad maksimalus ekskursijos su MO gidu dalyvių skaičius  20. Tad vietą ekskursijoje geriausia iš anksto užsitikrinti įsigijus bilietą internetu:

Standartinis bilietas  14 
Bilietas su nuolaida – 9,5 
MOdernistams – 5 €

Užsakomosios ekskursijos grupėms

O norintiems parodą patirti ir išgirsti MO gido pasakojimą su grupe draugų ar kolegų, siūlome galimybę užsisakyti ekskursiją grupėms individualiai. Tai galite padaryti užpildę šią formą:

Užsakomosios ekskursijos kaina – 80 Eur. Taip pat ekskursijos dalyviams reikia įsigyti ir muziejaus bilietą.
Ekskursijos data ir laikas derinamas individualiai su kiekviena grupe.

Užsakomųjų ekskursijų registracijos priimamos iki kiekvieno penktadienio 15 val. Jei užsiregistruosite po šio laiko, jūsų registracija bus priimta, o su jumis susisieksime kitą savaitę. Grupėms, kurias sudaro daugiau nei 10 žmonių, taikoma 10 proc. nuolaida standartiniams muziejaus bilietams. Jei jūsų grupėje yra mažiau nei 10 žmonių, prašome susisiekti individualiai ekskursijos@mo.lt