Nemokama Vilniaus kalbančių skulptūrų ekskursija

2021 06 16
18:30 - 20:00

Naują Vilniaus kalbančių skulptūrų sezoną atidarome prakalbindami dar dvi sostinės skulptūras! Ką tau papasakotų katinas ir dar 22 kalbančios skulptūros? Kviečiame išgirsti! 

Vilniaus kalbančios skulptūros | Sezono atidarymas | MO muziejus

Drauge su Vilniaus miesto savivaldybe naują Vilniaus kalbančių skulptūrų sezoną atidarome prakalbindami dar dvi sostinės skulptūras! Ką tau papasakotų katinas ir dar 22 kalbančios skulptūros? Kviečiame išgirsti! 

Šią vasarą Vilniaus Naujamiestyje žmogaus balsu atgis vienas mylimas augintinis, o šalia Neries prabils pernai prakalbintos Vlado Urbanavičiaus „Krantinės arkos“ gražuolė kaimynė. Ar pavyksta išgvildenti užuominas?

Tai – Jurgos Ivanauskaitės skverą Aguonų gatvėje saugantis Katinas ir šviesą nešanti Elektra, įsikūrusi ant Energetikos ir technikos muziejaus bokštelio. Tad iš viso Vilniaus mieste „kalbės” jau 23 skulptūros!

Naujo Vilniaus kalbančių skulptūrų sezono atidarymas

11:00 val.

Sezoną skelbsime atidarytu naujų skulptūrų pristatymo metu birželio 16 d. 11:00 val. J. Ivanauskaitės skvere šalia Katino.

Prabylančias skulptūras pristatys:

– Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė
– Remigijus Šimašius, Vilniaus miesto meras, projekto globėjas
– Radvilė Racėnaitė, Jurgos Ivanauskaitės sesuo
– Mindaugas Nastaravičius, poetas, dramaturgas, parašęs tekstą „Elektrai”

Vilniaus kalbančių skulptūrų ekskursija | VISOS VIETOS UŽIMTOS

18:30 val.

Kviečiame keliauti į nemokamą atidarymo ekskursiją po Vilniaus kalbančias skulptūras su MO gidu. Tai Vilniaus miesto savivaldybės dovana smalsiems ir norintiems išgirsti bei sužinoti daugiau!

Drauge su MO gidu atrasite dar daugiau istorijų ne tik apie pačias skulptūras, bet ir apie žymius žmones ir veikėjus, kuriuos jos įamžina. Laukia daugybė netikėtų pažinčių, tad kviečiame pasirūpinti patogia avalyne bei asmeninėmis ausinėmis ir, žinoma, nusiteikti atradimų kupinam pasivaikščiojimui.

Ekskursiją pradėsime MO skulptūrų sode, čia ir susitikime. Pasivaikščiojimą užbaigsime prie Elektros skulptūros.
Ekskursijos trukmė: apie 1,5 val.

Registracija uždaryta, visos vietos ekskursijoje užimtos. Tačiau kviečiame Vilniaus kalbančių skulptūrų maršrutą atrasti patiems! Štai žemėlapis:

 

Iki susitikiMO!