Knygos „Visurų laboratorija. Miško paslaptis“ pristatymas–diskusija

2023 01 28
13:00 - 14:30

Kviečiame į knygos „Visurų laboratorija. Miško paslaptis“ pristatymą–diskusiją.

„Virusų laboratorija. Miško paslaptis“ | Knygos pristatymas | MO muziejus

Sausio 28 d. 13:00 val. leidykla „Dvi tylos“ kviečia į knygos „Visurų laboratorija. Miško paslaptis“ įkvėptą susitikimą–diskusiją apie globalius iššūkius ir vaikų vaidmenį juose. Vaikai ne tik šiandien susiduria su globalių iššūkių padariniais. Ateityje būtent jie jaus klimato krizės ar naujų pandemijų padarinius, migracijos srautus, kitaip patirs mūsų prisitaikymą pasaulyje.

Diskusijos metu kartu su knygos autore Dovile Bajoraite, dailininke Simona Jurčiukonyte, mokslininkais: klimatologu dr. Justu Kažiu, psichologe, Vaiko psichologijos centro įkūrėja dr. Monika Skėryte-Kazlauskiene, bei mokyklinio amžiaus vaikais kalbėsime apie tai, kaip krizes mato vaikai ir kaip galime vaikus paruošti jų laukiantiems iššūkiams? Bandysime kartu ieškoti atsakymų į klausimus: ko vaikams labiausiai trūksta krizių akivaizdoje? Kaip kalbėti su vaikais apie globalius iššūkius – pasaulinius konfliktus, migracijos krizes, pandemijas, klimato kaitą?

Dalyvaus moksleiviai Urtė Dvareckaitė, Erikas Baranauskas (privatus darželis–mokykla „Pažinimo medis“), Agota Dambauskaitė, Kamėja Samulionytė ir Saulė Šielikaitė (Antakalnio progimnazija).

Renginio pabaigoje kviesime susipažinti su mažųjų pamėgta mobiliąja visurų laboratorija, bus galima įsigyti Dovilės Bajoraitės knygą „Visurų laboratorija. Miško paslaptis“.

Renginys nemokamas, skirtas mokyklinio amžiaus vaikams ir šeimoms.