MO Facebook Live: eMOcinė sveikata. Pokalbis su psichologe Aušra Kuriene

2021 04 20
18:30 - 19:30
MO FACEBOOK

Tęsiame pokalbių ciklą apie eMOcinę sveikatą ir kviečiame į pokalbį su psichologe-psichoterapeute, „Paramos vaikams centro“ įkūrėja ir vadove Aušra Kuriene.

Facebook Live | eMOcinė sveikata | MO muziejus

Tęsiame pokalbių ciklą apie emocinę sveikatą, muziejų ir vizualiųjų menų teigiamą poveikį visuomenei. Šįkart kalbėsime apie emocinę vaikų sveikatą. Kviečiame į pokalbį su psichologe-psichoterapeute, „Paramos vaikams centro“ įkūrėja ir vadove Aušra Kuriene. 

Virtualus pokalbis įvyks balandžio 20 dieną 18:30 ir bus tiesiogiai transliuojamas MO Facebook LIVE.

Prisijunkite prie virtualaus pokalbio:

Gebėjimas suprasti ir pasirūpinti savo fizine bei emocine gerove yra svarbus kiekvienam žmogui. Tėvai žino, kad sveika mityba, tinkamas miego režimas ir sportinis aktyvumas gerina fizinę savijautą, tačiau ne mažiau svarbi yra ir vaiko emocinė sveikata. 

Šiuo metu vis dar gyvename karantine, socialinėje izoliacijoje. Ir suaugusieji, ir vaikai patiria daug streso, nerimo. Tampa vis sunkiau atpažinti ir reflektuoti savo emocijas. 

Pokalbio metu drauge su psichologe Aušra Kuriene plačiau kalbėsime apie emocinę suaugusiųjų bei vaikų sveikatą, apie tai, kokią įtaką jai turi dabartinės aplinkybės. Diskutuosime, ar suaugusieji skiria dėmesio emocinei sveikatai ir ar jie geba emocijų atpažinimo ir reflektavimo mokyti savo vaikus. Pažvelgsime į galimus pavyzdžius, kaip šiame emocijų pažinimo procese gali būti naudingi muziejai. 

Psichologę A. Kurienę kalbins MO muziejaus edukatorė Evelina Jokštė, MO muziejuje taip pat vedanti emocinio intelekto lavinimo edukacijas įvairaus amžiaus vaikams. 

Aušra Kurienė – „Paramos vaikams centro“ įkūrėja ir vadovė, psichologė, vaikų ir paauglių psichoanalitinė psichoterapeutė, grupės analitikė. Ji jau daugiau negu trisdešimt metų teikia pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sunkumų, konsultuoja tėvus ir specialistus, rengia mokymus ir skleidžia pozityvios tėvystės idėjas.

Kviečiame klausyti ir klausti balandžio 20 dieną 18:30 MO muziejaus Facebook paskyroje vyksiančiame virtualiame pokalbyje!

Iki susitikimo virtualiai MO Facebook Live!