Menas pajusti Kalėdas

2020 12 11 - 2021 01 03
16:00 - 22:00

Negalime susitikti muziejuje, tačiau norime dovanoti jums saugią šventinę nuotaiką bei įprasminti ramias, lėtas Kalėdas.

„Menas pajusti Kalėdas“ – šviesų ir atspindžių kupina erdvė – MO lauke veiks nuo gruodžio 11 iki sausio 3 dienos.

Menas pajusti Kalėdas | MO muziejus | MO Museum

Šventiniu laikotarpiu MO pastato architektūra ir lauko erdvės nušvis naujomis spalvomis ir atspindžiais. Jie gali ir žavėti, ir klaidinti, o juose pamatysite save iš skirtingų pusių. Eidami pro šalį, sustokite, atkreipkite dėmesį ir pajuskite Kalėdas. Saugiai, ramiai ir asmeniškai. 

Šviesų ir atspindžių kupina erdvė MO lauke veiks nuo gruodžio 11 dienos iki sausio 3 dienos, kasdien 16:00 – 22:00 val. O geriausiai ją patirsite neskubėdami ir nesibūriuodami – kiekvienas individualiai. Ačiū jums, kad saugote savo ir kitų sveikatą!

Menas pajusti Kalėdas

Tai galimybė patirti, įsikvėpti, atrasti ir emociškai atsigaivinti. 

Kviečiame patiems susikurti savo stebuklą pasivaikštant po skirtingas MO lauko erdves. Kelionė prasidės MO skulptūrų sode, kuriame lauks kelias per žiemos tunelį. Skirtingos formos, atspindžiai gali padėti pamatyti save – iš skirtingų pusių. Išėjus iš tunelio teks įveikti Kalno iššūkį – pasikeitusius MO muziejaus laiptus į terasą. Juk kokia kelionė be iššūkių? Didysis iššūkis – su kiekvienu žingsniu už savęs palikti blogas mintis, nerimą bei skubėjimą bei pasiekti šviesą MO terasoje. Joje – tikras atgaivos momentas! Koks jis? Sužinosite asmeniškai, pasinėrę į šį kalėdinį patyrimą. 

O jei šios šventės nebus sniego baltumo, išduodame paslaptį – MO Kalėdose sniego bus!

Specialus e. gidas

Kelionę lydi muzika. Sukūrėme specialų e. gidą – elektroakustinį garso takelį, praturtintą Ambient skambesiu, žiemos motyvais. Galbūt bus lengviau atsipalaiduoti ir įsileisti stebuklą? Jo klausytis galima individualiai, naudojantis savo išmaniuoju įrenginiu ir asmeninėmis ausinėmis.

Šventinis MO paštas

Radome būdą, kaip šilumą šių švenčių metu perteikti saugiai – kviečiame siųsti ranka rašytus nuoširdžius sveikinimus draugams bei artimiesiems Lietuvoje. Šalia MO jūsų lauks atvirlaiškių pašto dėžė – rašykite palinkėjimus, o mes drauge su „Lietuvos paštu“ pasirūpinsime, kad jie pasiektų adresatus! Juk paštu gautas atvirlaiškis – tarsi apkabinimas laišku! O apkabinimų šiandien mums labai trūksta. Norintys atviruką galės įsigyti MO parduotuvėje!

Linkime kalėdiškai stebuklingų akimirkų!

 

Šventę kartu kuria: Švyturys nealkoholinis, Vilniaus miesto savivaldybė ir GO Vilnius, F6