Menas švęsti. Kūrybinės dirbtuvės su Andriumi Zakarausku

2020 10 16
19:30 - 20:30
PIRKTI BILIETĄ

Spalį norime dovanoti jums visiems dėmesį. Todėl MO gimtadienio mėnesį kviečiame į MENAS ŠVĘSTI renginius!

MO muziejus | Menas švęsti | Andrius Zakarauskas

MO kolekcijos autorius, tapytojas Andrius Zakarauskas kviečia sužinoti daugiau apie šiuo metu MO muziejaus didžiojoje parodoje „Kodėl taip sunku mylėti?” eksponuojamą vieną jo kūrinį  „Tinklas”. Iš paties autoriaus sužinosime kūrinio interpretaciją, sukūrimo istoriją ir… netgi galėsime jį perkonstruoti! A. Zakarauskas kviečia atsinešti žirkles – konstruosim ir perkonstruosim paveikslą koliažo principu.

INFORMACIJA APIE BILIETUS:

Bilietų skaičius į renginius yra ribotas, todėl kviečiame nepraleisti progos ir įsigyti bilietus iš anksto. 

Spalio 16 d. bilietas galios renginiui Pasimatymas su meno kūriniu, kurio svečias – Beata Nicholson ir Kūrybinėms dirbtuvėms, tik į dirbtuves yra būtina papildoma registracija:

Su bilietu renginio dieną taip pat galima lankyti MO muziejaus parodas.

MOdernistams „Menas švęsti“ renginiai nemokami. MOdernistai, norintys dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, taip pat turi registruotis.

SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.