Menas švęsti. Pasimatymas su meno kūriniu. Svečias – Beata Nicholson

2020 10 16
18:30 - 19:30
PIRKTI BILIETĄ

Spalį norime dovanoti jums visiems dėmesį. Todėl MO gimtadienio mėnesį kviečiame į MENAS ŠVĘSTI renginius!

MO muziejus | Menas švęsti | Beata Nicholson

Kartu su televizijos laidų vedėja, žurnaliste ir kulinarinių knygų autore Beata Nicholson kalbėsime apie meną švęsti. Juk tai yra tikrai daugiau nei šventinis stalas. Vietoje nenustygstanti Beata papasakos, kaip ji supranta šventę ir kas gali slypėti po žodžiais „menas švęsti”. 

Pokalbį pradėsime nuo Beatos išsirinkto MO kolekcijos kūrinio, kuris bus atspirties taškas visam pokalbiui. Įdomu, kokį kūrinį jį pasirinks? Sužinokime kartu spalio 16 d. 18:30!

Pasimatymą moderuos Ieva Rekštytė-Matuliauskė.

INFORMACIJA APIE BILIETUS:

Bilietų skaičius į renginius yra ribotas, todėl kviečiame nepraleisti progos ir įsigyti bilietus iš anksto:

Spalio 16 d. bilietas galios Pasimatymui su meno kūriniu ir Kūrybinėms dirbtuvėms su Andriumi Zakarausku, tik į dirbtuves yra būtina papildoma registracija:

Su bilietu renginio dieną taip pat galima lankyti MO muziejaus parodas.

MOdernistams „Menas švęsti“ renginiai nemokami. MOdernistai, norintys dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, taip pat turi registruotis.

SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.