MO lauke. Koncertai

2024 07 20
18:30 - 20:00

Kviečiame vasaroti drauge MO lauke koncertuose!

Renginio vizualas | MO lauke | Koncertai | MO muziejus

MO muziejus ir Modernus Muzikos Formatas kviečia į dar vieną MO lauke koncertų sezoną, kuriame paserviruosime ryškių, garsių ir preciziškai atrinktų muzikos naujienų. Antrasis šios vasaros koncertas pasiūlys gaivų oro gurkšnį: šiuolaikiška selekcija praeities įkvėpimus sujungs su ateities įsivaizdavimu, o gyvą žmogaus patirtį – su sapnų pasauliu.

Nuo šiuolaikinių folk interpretacijų, krautrokinio transo iki hipnotizuojančios drone muzikos – miesto pulsas pasikeis, atvės ir kvies sulėtėti. Liepos 20 d. MO terasoje grosiančius Miglumą, Brokenchord ir El Chico Fuendre vienija meditatyvūs skambesio atspalviai, kurie ataidi lyg ne iš šio pasaulio.

Antrasis koncertas: liepos 20 d.

Migluma – kylanti elektroninės muzikos prodiuserė, kompozitorė ir vokalistė. Kūriniuose ji derina nežemiškus skambesius, chorines harmonijas ir lietuviško folkloro elementus. Miglumos muziką galima apibūdinti kaip avant-pop – tai kūriniai, pulsuojantys šiuolaikine klubų kultūra, kviečiantys klausytojus pasinerti į garsinę patirtį tarp sapno ir realybės.

Brokenchord – trio iš Vilniaus su gyva perkusija, triukšmingomis gitaromis ir hipnotizuojančiomis bosinėmis linijomis, varijuojančiomis tarp krautroko, triukšmo ir eksperimentinės muzikos.

El Chico Fuendre – elektroninės muzikos trio iš Vilniaus, žinomi dėl savo dinamiškų, elektrifikuotų gyvų pasirodymų, kuriuose sintezatoriai gali užhipnotizuoti, o tuomet prasiveržti lyg ugnikalnis ar griaustinis iš giedro dangaus. Grupės diskografija driekiasi nuo hip–hop’o, indie dance, french disco ar ambient muzikos, o naują savo kryptį atlikėjai apibūdina kaip pastoralinį psichodelicizmą.

Koncerto atmosferą kurs Justo Bø šviesų instaliacija.

Kas kada?

18.30 val. Performansas
19.00 val. Migluma
20.00 val. Brokenchord
21.00 val. El Chico Fuendre

MO lauke renginiai yra nemokami ir atviri visiems.

MO lauke koncertus drauge su MO rengia Modernus Muzikos Formatas – tarpdisciplininio meno ir muzikos projektas, siekiantis skatinti Lietuvos alternatyvios muzikos ir meno kūrėjus ieškoti naujo koncertų formato.

Koncertų informacinis partneris – LRT Opus. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kitų koncertų datos

Rugpjūčio 24 d. 19.00 val.

Paieška