MO lauke. Akustiniai koncertai

2022 08 12
19:00 - 21:00

Praleiskime vasarą muzikaliai drauge su MO akustiniuose koncertuose!

MO lauke | Akustiniai koncertai | MO muziejus

Vasara kvepia jaukiais vakarais su draugais, muzika ir pašnekesiais. Praleiskime šiuos vakarus drauge MO terasoje, kuri bus kupina muzikos. 

Atvėrę didžiąją parodą „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“, pakvietėme atlikėjus iš Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos miestų groti ir savo kūrybą pristatyti MO terasoje. Tikrai įsitikinome – muzika jungia ir miestus, ir žmones! Sulaukėme ne vieno norinčio koncertuoti MO terasoje. Todėl net 4 vasaros vakarus kviečiame praleisti MO, klausantis skirtingų grupių pasirodymų. 

Kiekvieno akustinio koncerto MO terasoje metu pasirodys 2–3 grupės ar atlikėjai.

Susipažinkite su paskutiniojo šios vasaros MO koncerto atlikėjais!

Atlikėjai apie save

Mellow Yellow Daffodil

„Mellow Yellow Daffodil“ dalinsis savo saldžia ir jaukia melancholiška kūryba. Klausytojams bus pristatytas darbas „Memorabilia“ ir garsai iš būsimo LP „Blooming Reflections“ („Žydintys Atspindžiai“).


Guoda Cecilija

Jau kelis metus laisvalaikiu kuriu muziką. Rašau lyrines, akustines dainas daugiausiai lietuvių kalba. Apie savo dainas per daug kalbėti nemėgstu, nes esu linkusi leisti klausytojams patiems pajausti ir interpretuoti mano dainų žodžius bei melodijas savaip. Manau, kad muzika kalba už save, kiekvienam skirtingai.


Martin Wall

Gilaus bei šilto balso savininkas ir indie-pop muzikos kūrėjas. Daugiau nei dešimtmetį muziką kuriantis Martin Wall savo koncertuose žada virpuliukus keliančias vokalo melodijas, prasmingus dainų tekstus bei savo aristokratišką povyzą scenoje.

__

Vieta – MO terasa.
Trukmė – 2 val.

Akustiniai vakarai nemokami ir atviri visiems.