MO lauke. Poezijos skaitymai

2022 08 10
19:00 - 20:00

Kviečiame į pasimatymą paskutiniuose šią vasarą MO poezijos skaitymuose!

MO lauke | Akustiniai koncertai | MO muziejus

Įdomi, intriguojanti, jaudinanti, kartais nepatogi ar neduodanti ramybės – poezija traukia ir domina. Būtent tokie poezijos skaitymai šią vasarą vyks MO terasoje. 

Šiuo metu muziejuje eksponuojame didžiąją parodą Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“. Todėl MO terasoje susitiks Vilniaus ir Kauno poetai arba menininkai, kuriantys apie Vilnių ir Kauną. Kviesime į poetinę kelionę per parodoje abu miestus analizuojančius skyrius ir temas: svarstysime, kaip jie vienas kitą papildo, kur krypsta jų tekstų pasauliai, išgirsime, kaip iš naujo prabyla mus palikę šių miestų autoriai.

Rugpjūčio 10 d. autoriai

Kaip parodos skyriai skirstomi įvairiais poliais (akropolis, nekropolis, dipolis, polis), taip rugpjūčio 10 d. MO poezijos skaitymuose – jau paskutiniuose šią vasarą! – kviečiame klausytis tekstų iš Kauno polio.

Svečiuosis poetės Daiva Čepauskaitė, Sonata Paliulytė ir Ieva Rudžianskaitė. Laukia įvairovės kupina literatūrinė patirtis, ne tik leisianti skirtingais rakursais pažvelgti į iš Kauno kylančią ar su juo susijusią kūrybą, bet ir išgirsti puikias autores, pasiklausyti ir gerai žinomų, ir dar negirdėtų tekstų.

__

Poezijos skaitymų temas renka ir pokalbius su autoriais moderuoja Zigmas Pakštaitis.

Vieta – MO terasa.
Trukmė – 1 val.

Susitikimai ir poezijos skaitymai nemokami ir atviri visiems.
Esant nepalankiam orui, skaitymus organizuosime MO muziejaus viduje.