MO lauke. Šeimų sekmadienis

2021 07 04
10:00 - 20:00
PIRKTI BILIETĄ

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Kviečiame mažuosius ir jaunuosius MO draugus į sekmadienio užsiėmimus!

MO lauke | Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Terapinės pasakos

11:00-11:50
12:00-12:50

Nerkime į terapinių pasakų pasaulį – pagal jas kursime spektaklius! Vaikai taps savotiškais režisieriais ir turės aktoriui padėti kurti vaidinimą: drauge sekamos terapinės pasakos režisuojamos į spektaklį, o vaikai įtraukiami į aktorinį pasirodymą!

Šeimų sekmadienio metu vyks du užsiėmimai: 11 val. ir 12 val. Juos 3–8 m. vaikams ves teatro „Pradžia“ aktorius. 

Užsiėmimai vyks nedidelėmis grupėmis (iki 10 vaikų), laikantis saugaus atstumo. Norintiems prisijungti prie užsiėmimų su šeima rekomenduojame iš anksto įsigyti šeimos bilietą:

Be to, atvykusios šeimos turi užsiregistruoti žurnale ir palikti savo duomenis.*

*Asmens duomenys tvarkomi COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.

Orientacinis žaidimas „Meno troškulys“

10:00–20:00 val.

Orientacinio žaidimo „Meno troškulys“ metu žaisime su raidėmis ir dėliosime žodžius, medžiosime spalvas bei leisimės į detektyvą ir slapto paveikslo paieškas muziejuje. Ir tai dar ne viskas! Laukia ir daugiau smagių užduočių, galiausiai padėsiančių numalšinti meno troškulį – žaidimo metu sėkmingai įvykdęs kiekvieną užduotį laimėsi natūralaus mineralinio vandens „Akvilė“ prizų!

Orientacinis žaidimas vyks visą dieną MO muziejaus I ir II aukštuose bei MO skulptūrų sode. Žaidimas individualus, tad prisijungti galėsi bet kada!

Orientaciniame žaidime gali dalyvauti 812 m. smalsuoliai. O žaidimą pradėti padės ir visas užduotis, žemėlapį bei užuominas suteiks MO savanoris (-ė). 

Kiti smagūs užsiėmimai ir pramogos mažiesiems

Be užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

Be to, MO bistro parengė ir specialų meniu vaikams – pietų dėžutę išsinešti. Tad po Šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame papietauti atvirose MO erdvėse: terasoje lauke arba skulptūrų sode.