5-ojo gimtadienio MOratonas. Saugyklos istorijos ir kalbanti architektūra

2023 10 19
17:30 - 19:30
PIRKTI BILIETĄ

5-ojo MO gimtadienio proga, spalio 19–20 d. kviečiame į išskirtines ekskursijas po MO kolekcijos saugyklą bei pažinti MO architektūrą.

5-asis MO gimtadienis | MOratonas | MO muziejus

Šventinė nuotaika pasieks kiekvieną MO kampelį – net ir tas vietas, į kurias patekti įprastai (beveik) neįmanoma. Kalbame apie MO kolekcijos saugyklą!

Tik dvi dienas – spalio 19 d. ir 20 d. – kviečiame dalyvauti išskirtinėse ekskursijose po MO saugyklą su MO fondų saugotoja Ieva. Tai – itin retai pasitaikanti proga patyrinėti daugiau kaip 6 000 Lietuvos modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių talpinančią ir įprastai lankytojams neprieinamą muziejaus vietą bei sužinoti daugiau apie MO kolekciją.

Spalio 19 d. ir 20 d. taip pat prakalbinsime muziejaus sienas ir pasižvalgysime į MO architektų akimis. Kokias istorijas, netikėtumus ir paslėptas idėjas gali papasakoti MO pastatas, kuris, anot jį suprojektavusio Danielio Libeskindo, yra mažiausias ir mėgstamiausias jo kada nors suprojektuotas muziejus? Pažadame – jas išgirdus į MO pastatą žiūrėsite visiškai nauju žvilgsniu.

Reikalingas MO muziejaus bilietas + registracija

Spalio 19 d. ekskursijos

17.30 val. Ekskursija apie MO architektūrą (trukmė – 1 val.) | VIETŲ NEBĖRA

 

18.00 val. Ekskursija MO saugykloje (trukmė – 30 min. + klausimai) | VIETŲ NEBĖRA

 

19.00 val. Ekskursija MO saugykloje (trukmė – 30 min. + klausimai) | VIETŲ NEBĖRA

Visa MOratono programa

MO gimtadienio MOratoną švęsime visas 5 dienas – spalio 18–22 d. Ko laukti ir ką veiksime kitomis? Susipažink su visa 5-ojo gimtadienio MOratono programa.

Paieška