MOdisėja: modernaus meno žaidimas

2023 09 20 - 2023 10 04
ŽAISTI

Žaisk MOdisėją, pažink modernaus meno pasaulį ir laimėk išskirtinius MO prizus!

MOdisėja | Modernaus meno žaidimas | MO muziejus

MOdisėja – tai virtualus modernaus meno žaidimas, kurį jau ketvirtą kartą organizuojame drauge su LRT. Dalyvauti MOdisėjoje kviečiami visi, norintys pažinti meną smalsia forma!

Šiais metais MOdisėja vyks ilgiau, kaip ir priklauso tikrai odisėjos kelionei. Nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 4 d. bet kuriuo metu užsuk į www.mo.lrt.lt, registruokis ir dalyvauk žaidime!

Ką gali laimėti?

Norintiems ne tik daugiau sužinoti apie meną, bet ir mėgstantiems greitį bei taškus, pažadame išrinkti 3 geriausius žaidėjus ir 3 efektyviausiai sužaidusius moksleivius.

MOdisėjos prizai – kvietimai į MO muziejaus parodas, MO parduotuvės dovanos, kurias pats išsirinksi, bei šių metų naujiena – MOdisėjos įkvėpta limituoto leidimo atributika. Norime pratęsti meno pažinimo džiaugsmą ir MOdisėjai pasibaigus!

 

MOdisėja | Modernaus meno žaidimas | MO muziejus

Kokie klausimai?

MOdisėją sudaro 20 įvairaus lygio klausimų, kurie tau leis sužinoti daugiau apie modernųjį Lietuvos meną bei geriau pažinti MO muziejaus kolekcijos menininkus. Žinoma, klausimuose pamatysi ir meno kūrinių – neretai jie padės rasti teisingą atsakymą!

Jei norėtųsi pasiruošti

Nors išankstinio pasiruošimo žaidimui nereikia ir meno kūriniai neretai padės rasti teisingą atsakymą, kad būtų drąsiau dalyvauti MOdisėjoje, kviečiame susipažinti su MO kolekcijos kūriniais ir menininkais įvairiomis formomis:

Daugiau informacijos: www.mo.lrt.lt

O jei turi klausimų mums, bendraukime modiseja@mo.lt

Paieška