Šiuolaikinio meno rinka. Paskaitų ciklas su Juste Jonutyte

2023 05 31
18:00 - 20:00
PIRKTI BILIETĄ

Kviečiame į Justės Jonutytės paskaitų ciklą, skirtą suprasti šiuolaikinį meną ir kolekcionavimo principus.

Justė Jonutytė | Paskaitos apie meno rinką | MO muziejus

Įvadas į šiuolaikinio meno rinką

Paskaitų ir susitikimų ciklas, skirtas suprasti šiuolaikinį meną ir kolekcionavimo principus

Ką būtina žinoti prieš įsigyjant meno kūrinį namams, ofisui, dovanai ar norint pradėti savo meno kolekciją? Kaip be didelės rizikos įvertinti ar kūrinys turės išliekamąją vertę ir kokie pagrindiniai faktoriai turės tam įtakos? Meno darbus geriausia pirkti mugėse, galerijose ar tiesiai iš menininkų? Šiuos ir daugelį kitų šiuolaikinio meno rinkos klausimų nagrinėsime naujame paskaitų ir susitikimų cikle, kuris vyks MO muziejaus renginių salėje. Kursas sudarytas išsamiai apžvelgti tarptautinei šiuolaikinio meno rinkai, bet gilinsimės ir į Lietuvos meno rinkos situaciją.

Formatas: 8 programos dalys per 4 vakarus + susitikimas šiuolaikinio meno galerijoje. Susitikimai vyks 18:00–20:00 val. gyvai Vilniuje, MO muziejuje, gegužės 3 d., 17 d., 25 d. ir 31 d. Paskaitos bus įrašomos, online kursą lankantys dalyviai gaus paskaitų įrašus per 7 darbo dienas nuo paskaitos.

Susitikimų metu paskaitas ves kuratorė, šiuolaikinio meno rinkos ekspertė, TEMA Projects įkūrėja ir RUPERT centro vadovė (2013–2019 m.) Justė Jonutytė. Kurso eigoje taip pat turėsime galimybę susipažinti su keturiomis svarbiomis tarptautinėmis ir vietos meno kolekcijomis, ir galerijomis Lietuvoje ir jų atstovais, kurie pasidalins savo patirtimi bei įžvalgomis ir atsakys į mus dominančius klausimus.

Kurso svečiai, su kuriais vyks susitikimai (kolekcionieriai ir muziejų valdovai, galeristai): Vita Zaman, Vilius Kavaliauskas, Danguolė ir Viktoras Butkai, Dr. Lolita Jablonskienė.

Meno istorijos žinios šiam kursui nėra privalomos.

Registracija ir bilietai

Išankstinės registracijos kaina (iki balandžio 30 d. imtinai): 279 eur
Įprasta kurso kaina: 379 eur

Speciali kaina kartojantiems kursą: 179 eur (įvedus kodą ALUMNI). Dėmėsio! Ši nuolaida taikoma tik anksčiau išklausiusiems J. Jonutytės vedamą įvadą į meno rinką (2018–2021 m.), o ne baigusiems kitus TEMA Projects meno istorijos kursus.

Mokesčiai įskaičiuoti.

Vietų skaičius ribotas, registracija bus baigta iškart visoms vietoms grupėje užsipildžius.
Registracija bei papildoma informacija: info@temavilnius.com Jūsų registraciją patvirtinsime el. paštu per 24 valandas, darbo dienomis.

Dėkojame paskaitų ciklo partneriams bei prie kursų prisidėjusiems: MO muziejus, Lewben Art Foundation, Nacionalinė Dailės Galerija, galerija „Vartai“, The Rooster Gallery, galerija „Meno niša“, Contour galerija, ArtVilnius bei paskaitų serijoje sutikusiems savo patirtimi pasidalinti svečiams.

Lankantiems virtualiai: paskaitų įrašai bus prieinami viso kurso metu ir praėjus 2 savaitėms nuo paskutinio įrašo patalpinimo.

Paieška