Šeimų sekmadienis

2022 10 09
11:00 - 13:00
PIRKTI BILIETĄ

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Kviečiame mažuosius drauge su tėveliais į specialius Šeimų sekmadienio užsiėmimus!

Susitikimas, kurio nebuvo | Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Atvėrus naują didžiąją MO parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ kviečiame žaidimo forma sužinoti, kas yra popartas. Ką reiškia POP? Iš kur tiek daug spalvų ir kuo čia susijęs Andy Warholas?

Visa tai išsiaiškinsime žaisdami tiek aktyvius fizinius žaidimus, tiek kūrybinius, patyrinėti kviečiančius. O taip pat pamėginsime sukurti ir savo skulptūrą!

Prisijungti galima bet kuriuo metu nuo 11:00 val. iki 13:00 val. Tad susitikime!

Kūrybinius užsiėmimus 3–8 m. vaikams MO muziejuje veda teatras vaikams „Pradžia“.

Šeimos bilietas

Norintiems prisijungti prie užsiėmimų su visa šeima, rekomenduojame iš anksto įsigyti šeimos bilietą:

Kiti užsiėmimai ir pramogos mažiesiems

Be kūrybinių užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

Tačiau MOmukus gali sutikti ir parodoje! Ieškok jų šalia meno kūrinių – skenuok QR kodą ir atrask įtraukiančius žaidimus, praplečiančius parodos patyrimą.

Taip pat MO bistro laukia ir specialus meniu vaikams – „LinksMOji“ pietų dėžutė išsinešti. Tad po Šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame ir papietauti!

Šeimų sekmadienis | Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus | MO muziejus

Daugiau apie parodą

Daugelį Šaltojo karo dešimtmečių JAV, Vakarų Europos ir Lietuvos kūrėjus skyrė geležinė uždanga. Ar esate pagalvoję, kas nutiktų, jei daugelį dešimtmečių vienas nuo kito per prievartą atskirti pasauliai vieną dieną susitiktų?

Paroda „Susitikimas, kurio nebuvo“ – tai unikali galimybė pamatyti tiek skirtingų ir intriguojančių menininkų – Andy Warholo, Guerrilla Girls, Yves Klein’o, Marlene Dumas, Marijos Teresės Rožanskaitės, Deimanto Narkevičiaus ir kitų – darbus Lietuvoje bei kalbėti apie itin reikšmingą laikotarpį, tebedarantį įtaką šiandienos pasauliui.

Paroda, kurios negalima praleisti!

Paieška