Piano Phase Project: edukacinės dirbtuvės

2022 07 02
12:00

Piano Phase Project pianistės kviečia į muzikines edukacines dirbtuves!

Muzikinė instaliacija | Summertime | MO muziejus

Liepos 2 d. 12 val. Piano Phase Project pianistės ves nemokamas edukacines dirbtuves vaikams ir jaunimui. Ateikite ir sužinokite apie fortepijono ypatybes bei improvizacijos technikas!

Muzikinė instaliacija „Summertime“ – du pasirodymai

O liepos 3 d. 15 val. ir 16 val. Piano Phase Project MO muziejuje pristatys naujausią instaliaciją „Summertime“. Kviečiame išgirsti ir patirti!

„Summertime“ – tai 25 minučių trukmės muzikinis spektaklis, paremtas vaidybos ir pantomimos elementais. Keliauti laiku į Kauno tarpukarį padės Piano Phase Project, aktorė Marija Baranauskaitė ir prosenelio kėdė, stalas, lagaminas ir kiti daiktai.

Išgirsite litvakų kompozitoriaus George’o Gershwino ir ukrainiečių kompozitoriaus Nikolajaus Kapustino džiazo palikimą. George’o Gershwino aranžuotes keturioms rankoms paruošė Anna Szalucka.

Kaip visada, publika gali laisvai judėti erdvėje ir prisijungti prie instaliacijos jiems patogiu metu. Atlikėjos tikisi šiuo liberaliu ir šiuolaikišku klasikinės muzikos pristatymu sukurti atvirą ir malonią aplinką kiekvienam lankytojui.

__
Projekto partneriai – Art Deco muziejus
Projektą remia – Vilniaus miesto savivaldybė ir Šv. Kristoforo Rotary klubas