Susitikimas prie meno

2023 11 17
18:30 - 20:00
PIRKTI BILIETĄ

Kviečiame į naują, atpalaiduojantį ir iš kasdienybės ištraukiantį patyrimą – susitikimą prie meno!

Renginiai MO muziejuje | Susitikimas prie meno
Ar yra tekę patirti situaciją, kai atsidūrus tarp visai nepažįstamų žmonių užsimezga įtraukiantis pokalbis? Jei teko – kviečiame pakartoti, o jei ne – kviečiame tai patirti. Kuomet atrodo, kad visas pasaulis susitraukia į siaurą burbulą, o gyvenimas – į rutiną tarp darbo ir namų, taip norisi kažko naujo. Susitikimas prie meno – būtent tai!

Nėra abejonių, kad apsilankymas MO padeda pažinti meną, bet dažnas nustemba – menas padeda pažinti ir save. Mes žengiame dar toliau: kviečiame vedamiems profesionalaus MOderatoriaus praplėsti akiratį ir susitikti su kitais smalsiais žmonėmis. Susitikimas prie meno – laisvas, atpalaiduojantis ir iš kasdienybės ištraukiantis patyrimas, kurio metu kalbėsimės be jokių išankstinių žinių ar nusistatymų. Atspirties taškas moderuojamam pokalbiui – paprasčiausias žiūrėjimas į meno kūrinius ir dalinimasis, ką matome.

Įsijausti į susitikimo atmosferą (o gal ir užmegzti pirmas pažintis?) padės startas MO bistro bei patyrusių MOderatorių klausimai, kurie išjudina ir pakursto net pačius tyliausius. Parodoje „Vilniaus pokeris“ leisimės į gyvą pokalbį, tyrinėsime meno kūrinius ir kaip skirtingai kiekvienas juos matome, mėgindami suprasti, kodėl taip yra. O svarbiausia – tuo dalinsimės vieni su kitais!

Susitikimo prie meno kaina – 22 Eur

Susitikimas skirtas suaugusiesiems. Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame įsigyti bilietą iš anksto.

Rekomenduoja MOdernistai

Ką apie susitikimą sako jį jau patyrę MOdernistai?

Susitikti su nepažįstamais žmonėmis – retas įvykis. Esame įpratę būti savo rate, o juk taip įdomu pakalbėti su kitais! Tam tiesiog nėra vietų, o šiame užsiėmime tam buvo sudaryta galimybė. Sakyčiau, kad sudalyvauti tokiame formate turėtų būti kiekvienam privaloma!

Nustebino tai, kad nors ir matai žmones pirmą kartą, yra taip lengva bendrauti!

MOdernistas | Narystė | MO muziejus
MOdernistas | Narystė | MO muziejus

Kūrinys susitikimo vizuale:
Eglė Gineitytė, Grybai, 2010

Paieška