Šventinis Šeimų sekmadienis

2021 06 06
10:00 - 20:00
PIRKTI BILIETĄ

Birželio 6 dieną susitikime šventiniame Šeimų sekmadienyje, kurio metu drauge atidarysime ir patirsime naują, unikalią vaikams skirtą parodą „Ežeras pilnas žvaigždžių“. Nepraleiskite!

MO muziejus | Šeimų sekmadienis | MOmukai

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. O jau birželio 6 dieną 10:00–20:00 val. kviesime mažuosius MO lankytojus susitikti šventiniame Šeimų sekmadienyje, kurio metu atidarysime ir patirsime naują, unikalią parodą vaikams – „Ežeras pilnas žvaigždžių“. Nepraleiskite!

O ką gi veiksime?

Terapinės pasakos

11:00-11:50
12:00-12:50

Kaip ir kiekvieno Šeimų sekmadienio metu, pirmiausia kviesime nerti į terapinių pasakų pasaulį – pagal jas kursime spektaklius! Vyks du tokie užsiėmimai: nuo 11 val. ir nuo 12 val. Juos 3–8 m. vaikams ves teatro „Pradžia“ aktorius. 

Vaikai taps savotiškais režisieriais ir turės aktoriui padėti kurti vaidinimą: drauge sekamos terapinės pasakos režisuojamos į spektaklį, o vaikai įtraukiami į aktorinį pasirodymą! 

Užsiėmimai vyks nedidelėmis grupėmis (iki 10 vaikų), laikantis saugaus atstumo. Esant geram orui žaisime lauke MO terasoje, o esant nepalankioms oro sąlygoms – MO renginių salėje.

Norintiems prisijungti prie užsiėmimų su šeima rekomenduojame iš anksto įsigyti specialų šeimos bilietą:

Be to, atvykusios šeimos turi užsiregistruoti žurnale ir palikti savo duomenis.*

O daugiau apie užsiėmimą galite atrasti čia:

*Asmens duomenys tvarkomi COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais

Šeimų sekmadienis | MO muziejus
Šeimų sekmadienis | MO muziejus

Orientacinis žaidimas „Meno troškulys“

10:00–20:00 val.

Orientacinio žaidimo „Meno troškulys“ metu žaisime su raidėmis ir dėliosime žodžius, medžiosime spalvas bei leisimės į detektyvą ir slapto paveikslo paieškas muziejuje. Ir tai dar ne viskas! Laukia ir daugiau smagių užduočių, galiausiai padėsiančių numalšinti meno troškulį – žaidimo metu sėkmingai įvykdęs kiekvieną užduotį laimėsi „Akvilės“ prizų!

Orientacinis žaidimas vyks visą dieną MO muziejaus I ir II aukštuose bei MO Skulptūrų sode. Žaidimas individualus, tad prisijungti galėsi bet kada!

Orientaciniame žaidime gali dalyvauti 812 m. smalsuoliai. O žaidimą pradėti padės ir visas užduotis, žemėlapį bei užuominas suteiks MO savanoris (-ė). 

Beje, „Meno troškulį“ žaisime ne tik šį sekmadienį – orientacinis žaidimas vyks visą vasarą, kiekvieną sekmadienį 10:0020:00 val.

Kiti smagūs užsiėmimai ir pramogos mažiesiems

Šventinio sekmadienio metu MO hole taip pat kviesime mažuosius išbandyti grafiko vaidmenį kurti paveikslėlius, atspaudžiant juos specialiais MO antspaudais, ir į kitas smagias veiklas.

O šalia užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai apie šiuo metu muziejuje eksponuojamą parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski“. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

Be to, MO bistro parengė ir specialų meniu vaikams – pietų dėžutę išsinešti. Tad po Šeimų sekmadienio užsiėmimų kviečiame papietauti atvirose MO erdvėse: terasoje lauke arba Skulptūrų sode.

Visos šios veiklos mažiesiems vyks kiekvieną sekmadienį visą vasarą.

Apie parodą

Vaikams skirtoje parodoje kviečiame juos drąsiai nerti į meno pažinimą: patiems kurti, išbandyti ir atrasti. Šiai parodai kūriniams iš MO kolekcijos specialiai kuriame interaktyvius objektus, kurie leis įdėmiau ir kūrybingiau pažvelgti į meno darbus. O interaktyvūs erdviniai sprendimai skatins vaikus visomis juslėmis patirti parodą. Parodoje vaikai atras kūrybinio santykio su gamta džiaugsmą ir naudą taip, kaip ją vaizduoja MO kolekcijos menininkai.

Šioje parodoje vaikų lauks žaidimai, interakcijos, įvairios galimybės pažinti ir patirti meną – bandant, patiems improvizuojant bei eksperimentuojant. Tai paroda, kokios MO muziejuje dar nebuvo!

SVARBU!
Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje užsiėmimų metu, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į muziejų nevykti. Vaikams iki 6 metų kaukės nėra privalomos. 

Paieška