Virtuali ekskursija po parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“

2021 01 15
17:00 - 18:15
PIRKTI BILIETĄ

Negalime susitikti muziejuje gyvai, tačiau sukūrėme virtualų turą po parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“ – kviečiame į ekskursiją su MO gidu!

Bilieto kaina – 4 Eur.

MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?

Kviečiame į virtualią ekskursiją po užsienio menininkų Saskia Boddeke ir Peter Greenaway kuruotą parodą MO muziejuje „Kodėl taip sunku mylėti?“. 

Negalime susitikti muziejuje gyvai, tačiau sukūrėme virtualų turą po šią parodą ir kviečiame į ekskursiją su MO gidu. Suprantame, kad perkelti visos garso, šviesų ir video visuminės patirties į virtualią ekskursiją nepavyks, tačiau labai norime sukurti galimybę ją pamatyti kitaip, kai muziejus uždarytas. 

Virtualioje ekskursijoje MO gidas išsamiai ir nuosekliai papasakos apie parodą ir joje eksponuojamus lietuvių menininkų darbus. Ekskursijos metu pasivaikščiosite po visas parodos erdves, pamatysite parodoje eksponuojamus kūrinius. Ekskursijos pabaigoje taip pat jūsų lauks specialiai MO muziejaus parodai kurtas video filmas ir poema apie Susą Bubble. 

Informacija dėl virtualios ekskursijos bilietų: 

Pirkdami bilietą į virtualią ekskursiją, nurodykite savo el. paštą. Šiuo adresu gausite muziejaus bilietą, o atskiru laišku mes jums ekskursijos dieną, likus 2 val. iki ekskursijos atsiųsime virtualios ekskursijos nuorodą. Virtuali ekskursija vyks ZOOM platformoje.

Ekskursijos bilieto kaina – 4 Eur.

MOdernistams virtuali ekskursija – nemokama! Kviečiame MOdernistus, turinčius galiojančią MOdernisto narystę, registruotis ir pasirinkti jums tinkamą laiką, o mes likus 2 val. iki ekskursijos atsiųsime virtualios ekskursijos nuorodą.

Linkime ramaus ir įkvepiančio laiko virtualioje MO ekskursijoje!

MO muziejus | Paroda | Kodėl taip sunku mylėti
MO muziejus | paroda | Kodėl taip sunku mylėti?

Apie parodą

Paroda „Kodėl taip sunku mylėti?” pasakoja apie tai, kaip gyvenime žmonės siekia balanso: pasirinkdami tarp gėrio ir blogio, siekdami panaikinti skirtis tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp moterų ir vyrų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių. Eksponuojami žymių lietuvių menininkų kūriniai atskleidžia žiaurias istorines aplinkybes, paveikusias mūsų valstybę: okupacijas, laisvės siekį ir drastiškus socialinius pokyčius.

Tai paroda, glaudžiai susijusi su Boddeke ir Greenaway asmeninėmis patirtimis – jų instaliacijose pasirodanti veikėja Susa Bubble yra įkvėpta jų jauniausios dukros Pip. Menininkai kalba apie tai, kad jiems kaip tėvams neramu dėl savo vaiko ateities: ji turės spręsti iškilsiančias problemas, susijusias su migrantų, ekologine ir politine krizėmis. Lygios teisės ir tolerancija vienas kitam yra ypatingai svarbūs dabar, kai didžiulės žmonių grupės – dažnai paskatintos drastiškų klimato pokyčių – palieka savo namus ieškodamos geresnių gyvenimo sąlygų. Priimti šiuos pokyčius sunku dabartinėje politinėje aplinkoje, kai valstybių santykiai vis labiau įtempti, o radikalūs dešinieji judėjimai vis stiprėja. Visgi, parodos žinutė kupina vilties: pastangos, kurias skiriame šiems iššūkiams įveikti ir suteikia mūsų gyvenimui prasmę.

Menininkų kuruotos parodos jau rodytos Luvre Paryžiuje, Rijksmuseum Amsterdame, Žydų muziejuje Berlyne, Italijos paviljone 56-ojoje Venecijos Bienalėje bei daugybėje kitų svarbių institucijų visame pasaulyje.

Paieška