ATIDARYMAS | MO
ATIDARYMAS
2018 10 18 – 2018 10 21

Atsisiųsk MO atidarymo programą! 

MO muziejus yra atviras ir kviečiantis jungtis ir kurti muziejų drauge, todėl MO atidarymo šventę kursime kartu su draugais, kurie atstovauja įvairias meno bei kultūros sritis ir nori pasveikinti MO muziejų – naują erdvę Lietuvos kultūros žemėlapyje.

Atidarome muziejų su keturių dienų renginių MOratonu, vyksiančiu spalio 18-21 dienomis, kad visi norintys galėtų rasti laiko apsilankyti ir švęsti kartu!

  • Tai puiki proga sutikti MO kolekcijos autorius prie jų pačių kūrinių parodoje ar saugykloje.
  • Tai galimybė dalyvauti diskusijose su ryškiais kūrėjais, iškiliais menotyrininkais ir stebėti originalius performansus.
  • Tai nuolat skambanti moderni muzika – nuo akademinio choro ir elitinės klasikos iki kultinių DJ.
  • Tai linksma ir įtraukianti programa vaikams ir visai šeimai.
  • O taip pat MOdernistų mintys, diskusijos, šokis, ekskursijos, edukacinės veiklos, sportas, kinas – net 4 dienas iš eilės!
  • Ir, žinoma, tai pirmoji MO muziejaus paroda „Visas menas – apie mus“!

Kaip galima bus dalyvauti MOratone?

Kiekvienas, norintis apsilankyti MO muziejuje atidarymo dienomis, turi pirkti muziejaus bilietą.

Kaip įsigyti bilietą?

Bilietas įsigyjamas registruojantis per MO muziejaus interneto svetainę ir pasirenkant parodos „Visas menas – apie mus“ lankymo laiką.

Į muziejaus bilieto kainą yra įskaičiuota dovana – iki dviejų renginių, kurie gali būti pasirenkami skirtingomis atidarymo dienomis. Į pasirinktus renginius reikia registruotis įsigyjant bilietą. Tokiu būdu kiekvienas lankytojas susigeneruos bilietą su savo paties susidaryta MO atidarymo programa.

Bilietai į MOratoną parduodami tik internetu.

Apsilankyti galima išimtinai tuo laiku ir tuose renginiuose, į kuriuos yra užsiregistruota. Išankstinė registracija vykdoma tam, kad visi kiek įmanoma jaustųsi patogiai.

Bilieto kaina?

Atidarymo metu galios standartinė muziejaus bilieto kaina: 7 eurai suaugusiems, 3,50 eur besimokantiems ir senjorams, pateikus teisę į nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Vaikai iki septynerių metų įleidžiami nemokamai.

MOdernistams

MO muziejaus rėmėjams ir kūrėjams yra dovanojamas ne tik išankstinis apsilankymas muziejuje iki jo atidarymo (informacija jau aktyvavusių MOdernisto korteles el. paštuose!), bet ir vienas nemokamas bilietas į atidarymą, su kuriuo taip pat reikia registruotis į parodą bei du pasirinktus renginius.

Kiti MO įvykiai

MOlimpiada

2020 06 04 08:00 – 00:00

MO lauke. Sportas su Jean Claude Edorh

2020 06 08 18:00 – 18:50

Vilniaus kalbančių skulptūrų ekskursija

2020 06 10 18:00 – 19:00

33 minutės patyrimo

2020 05 31 – 2020 06 14
Sutinku