Bendrabūvis - MO
Bendrabūvis
2019 05 04 – 2019 07 22

Paroda „Bendrabūvis“ organizuojama bendradarbiaujant su Veimaro Bauhaus universitetu.  Joje menininkai mokslinius eksperimentus pateikia kaip meno kūrinius ir analizuoja juos kultūriniame kontekste.

Bauhaus universiteto menininkai siekia pakeisti meno praktikos ryšį su technologijomis ir jos vietą šiandienos pasaulyje. Pagrindinį dėmesį skirdami organizmų santykiui su jų pačių aplinka, menininkai tyrinėja žmonių, kitų organizmų ir mašinų tarpusavio ryšius.  Kaip bendrauja skirtingų rūšių būtybės? Kaip tai patiria žmonės? Kaip šią patirtį pateikti mene – šie ir kiti klausimai yra aktualūs tiek parodos menininkams, tiek gali kilti ir parodos lankytojams.

Parodoje pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos: virtuali realybė, socialiniai tinklai, video žaidimai bei moksliniai tyrimai. Lankytojams ne tik pristatomi meno kūriniai – taip pat siūlome kartu eksperimentuoti savadarbėje laboratorijoje.

Daugiau apie parodą skaitykite čia. 
Kuratorės: Ursula Damm, Ugnė Paberžytė
Koordinatorius: Mindaugas Gapševičius, Iveta Jaugaitė
Mokslo konsultantas: Julian Chollet
Menininkai: Ursula Damm, Birgit Brüggemeier, Stephan Isermann, Jan Georg Glöckner, Theresa Schubert, Rico Graupner, Sebastian Kaye, Freya Probst, Mindaugas Gapševičius
Parodos dizainas ir instaliavimas: Akvilė Paukštytė, Marius Armonas

 

Partneriai: Bauhaus Universitetas ir Institutio Media

  
Projektą remia:

 

Stephan Isermann „The pig simulator“ (VR žaidimas)
2015-2018

Kiti MO įvykiai
Sutinku