Ekskursija po MO muziejų su architektu | MO
Ekskursija po MO muziejų su architektu
2019 09 21 12:00 – 13:00

Rugsėjo mėnesį MO muziejaus didžiojoje salėje vyksta parodos keitimo darbai, taigi kviečiame jus į ekskursijas po MO muziejų su architektu.

Kaip buvo kuriamas MO pastato projektas ir kokie uždaviniai buvo keliami architektams? Sužinokite daugiau apie MO muziejaus architektūrą kartu su DO ARCHITECTS komandos nariais. Išgirskite tikras pastato kūrimo istorijas tiesiai iš paties architekto. 

Žvelgiant iš pirmo žvilgsnio, statinys atrodo paprastas ir uždaras. Toks formos aiškumas – nuoroda į klasikinį Vilniaus architektūros paveldą. Tikrąjį projekto sudėtingumą atskleidžia vidaus erdvių ir struktūros sprendimai. Pagrindinis MO pastato architektūrai keltas tikslas – pastato erdvės turi padėti muziejaus misijai ir tapti erdve įkvepiančiam laisvalaikiui.

MO muziejaus pastatą suprojektavo pasaulinė architektūros žvaigždė Daniel Libeskind. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su DO ARCHITECTS ir yra pirmasis „Studio Libeskind“ projektas Baltijos šalyse.

Ekskursijos trukmė: 60 min.  
Ekskursijos kaina rugsėjo mėn.:
Standartinis bilietas – 8 €
Bilietas su nuolaida – 6 €
MOdernistams – 4 €
Bilietus įsigyti galima: internetu ir MO kasoje. 

Rugsėjo mėnesį ekskursijos kainos yra mažesnės dėl didžiojoje salėje vykstančių parodos keitimo darbų.

 

Apie DO ARCHITECTS:
DO ARCHITECTS yra viena didžiausių architektūros studijų Lietuvoje, vienijanti daugiau nei 30 architektų ir urbanistų, įgyvendinančių projektus Lietuvoje ir užsienyje. Savo įgyvendinamais projektais DO ARCHITECTS kuria reikšmingus ir ilgalaikius miestų, pastatų ir žaliųjų erdvių pokyčius.

Kiti MO įvykiai

Mekas mirksi geriau

2019 11 29 – 2020 08 16

Kodėl taip sunku mylėti?

2020 04 04 – 2020 08 23
Sutinku