MO gido savanorio ekskursija po parodą „Vilniaus pokeris“

2023 09 24
16:00 - 17:00
MUZIEJAUS BILIETAS

Kviečiame į nemokamas MO gido savanorio ekskursijas po didžiąją parodą „Vilniaus pokeris“!

Vilniaus pokeris | Didžioji paroda | MO muziejus

Savaitgaliais kviečiame į nemokamas MO gido savanorio ekskursijas po didžiąją MO parodą „Vilniaus pokeris“. Šeštadieniais ir / arba sekmadieniais papildykite parodos patyrimą MO gido savanorio pasakojimu.

Tai ekskursija, kuri kaskart gali būti vis kitokia ir nauja. Kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Todėl ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui!

Kviečiame sekti informaciją MO kalendoriuje – čia visada galite pasitikrinti būsimų ekskursijų laikus:

Bilietai

Gido savanorio ekskursija yra nemokama, tačiau reikia įsigyti tos dienos muziejaus bilietą. Tai padaryti galima muziejaus kasoje arba internetu:

Ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių, todėl kviečiame atvykti iš anksto ir muziejaus kasoje atsiimti specialų ekskursijos lipduką.

Vilniaus pokeris | Didžioji paroda | MO muziejus
Vilniaus pokeris | Didžioji paroda | MO muziejus

E. gidas

O jei nepavyktų prisijungti prie ekskursijos, kviečiame parodą patirti naudojantis parodos e. gidu.

Rekomenduojame pasiimti savo ausines, tačiau jei jų neturėsite, mielai paskolinsime – jas dalija MO savanoriai I muziejaus aukšte.

Apie parodą

Ričardo Gavelio „Vilniaus pokeris“ iki šiol yra vadinamas vienu iš svarbiausių Vilniaus tekstų. Iššūkį vizualiai jį permąstyti, kai švęsime 700-ajį Vilniaus jubiliejų, priėmė viena ryškiausių ir novatoriškiausių teatro asmenybių – režisierius Oskaras Koršunovas bei scenografas, menininkas Gintaras Makarevičius.

R. Gavelio „Vilniaus pokeris“ – knyga, daugeliui tapusi išsivadavimo iš sovietmečio bei kūrybos laisvės simboliu, dekonstravusi sovietinę realybę, aštriais pjūviais kalbėjusi apie džiazą, architektūrą, menus, miestiečių antropologiją bei multikultūriškumą. MO muziejaus kolekcija, įvairių laikotarpių dokumentika šiuos pjūvius išskleis parodoje.

SVARBU! Parodoje yra vaikams jautraus turinio kūrinių, tamsių erdvių ir blyksinčių šviesų.

Paieška