Šeimų sekmadienis

2024 04 21
11:00 - 12:00
PIRKTI BILIETĄ

Kviečiame mažuosius lankytojus drauge su tėveliais į Šeimų sekmadienio užsiėmimus!

Renginio vizualas | Šeimų sekmadieniai | MO muziejus

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Šį pavasarį drauge su aktoriais Eimantu Bareikiu ir Marija Korenkaite kviečiame 3–8 metų vaikus su tėveliais į patyriminę edukaciją, kurioje ieškosime emocijų ir jas tyrinėsime!

Kūrybinių užsiėmimų ir žaidimų metu susipažinsime su platesniu emocijų spektru, mokysimės atpažinti jas veiduose, tyrinėsime, kaip meno kūriniai veikia emocinį pasaulį, kursime istorijas ir, žinoma, vaidinsime.

Kiekvieną sekmadienį, tuo pačiu metu – 11.00 val.
Vietų skaičius ribotas (iki 50 žmonių), todėl rekomenduojame į užsiėmimus atvykti iš anksto.

Bilietai

Vaikams iki 3 m. Šeimų sekmadienių lankymas nemokamas (MO bilietus turi įsigyti tik tėveliai)
Vaikams nuo 4 m. iki 7 m. – 5,5 Eur.

Atvykus visai šeimai (iki 2 suaugusiųjų + iki 4 nepilnamečių vaikų) pravers šeimos bilietas:

Užsiėmimus veda

Nuotrauka | Vaikų stovyklos vadovai | MO muziejus

Marija Korenkaitė – „Keistuolių teatro“ ir „Atviro rato“ teatro aktorė. Nors pagrindinis gyvenimo užsiėmimas yra vaidyba, tačiau be jo, Marija mėgsta veikti daugybę kitų dalykų! Jai patinka kurti eilėraščius ir istorijas, gaminti skanų maistą, šokti, žaisti stalo žaidimus iki ryto, leistis į pėsčiųjų žygius, keliauti, skaityti, mokytis naujų dalykų, lankyti parodas, koncertus, muziejus, bendrauti ir juoktis iš visos širdies! Neabejojame, kad Marija įkvėps savo smalsumu!

Eimantas Bareikis – profesionalus aktorius, taip pat kuriantis „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“ bei „Labaiteatre“. Be to, jis Vilniaus kolegijoje dėsto scenos meistriškumą! Eimantas yra sukaupęs nemažą patirtį dirbant su vaikais kūrybinėse stovyklose, edukacijose, įvairiuose projektuose ir mokymuose. Tad Eimantas dar ir – geras vaikų draugas!

Paieška