Gido savanorio ekskursija muziejuje | MO
MO gido savanorio ekskursija
2020 09 19 14:00 – 15:00

Kaip ir anksčiau – savaitgaliais 14 val. ir 16 val. kviečiame į MO gido savanorio ekskursijas!  Tai ekskursija, kuri yra unikali savo pasakojimu. Ji kaskart gali būti vis kitokia ir nauja. Kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui. 

Taigi kartu su MO gidu savanoriu sužinokite daugiau apie naująją MO muziejaus parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”. Joje – įtraukiančios ir itin kinematografiškos Saskia Boddeke ir Peter Greenaway specialiai MO muziejaus erdvėms kurtos video instaliacijos. Tai nėra įprasta paroda. Ji – lyg kino filmas! Pasinerkite į jį kartu su MO gidu savanoriu, ieškokite atsakymo į parodos klausimą, kartu analizuokite kito / kitokio priėmimo klausimą, santykį tarp gėrio ir blogio, skirtį tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp vyrų ir moterų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių. Sužinokite daugiau apie pagrindinę parodos veikėją Susą Bubble. Kokia jos istorija ir ką ji pasakoja? 

SVARBU!
Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.  

MO gido savanorio ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių, todėl susiplanuokite atvykti anksčiau.  Likus pusvalandžiui iki ekskursijos pradžios, kasoje prašykite specialaus ekskursijos lipduko.

Jei nepavyks prisijungti prie ekskursijos, rekomenduojame parodą patirti naudojantis parodos e. gidu. Jame rasite išsamius kūrinių aprašymus. Turėkite savo telefoną ir ausines. E. gidas – ČIA

Informuojame, kad parodoje yra tamsu, taip pat yra blyksinčių šviesų ir baseinas. Būkite atidūs!

Ekskursijos trukmė – 1 val.

Ekskursijos vieta – MO muziejaus pirmas aukštas. Ieškokite ženklo „Ekskursija su MO gidu savanoriu“.

Bilietai – išankstinė registracija į ekskursijas nevykdoma. Norintys dalyvauti ekskursijoje, turi įsigyti muziejaus lankytojo bilietą. Tai galima padaryti tą pačią dieną MO muziejaus kasoje arba pirkti bilietą iš anksto internetu bilietai.mo.lt

Kiti MO įvykiai

MO gido savanorio ekskursija

2020 09 19 16:00 – 17:00

MO gido savanorio ekskursija

2020 09 20 14:00 – 15:00

MO gido savanorio ekskursija

2020 09 20 16:00 – 17:00

MO lauke. Šeimų sekmadienis

2020 09 20 11:00 – 13:00
Sutinku